Ricable Invictus Power Reference - 1.5m

Przewód zasilający - Długość 1.5m

 • Kod: 12764
 • Producent: Ricable
 • Dostępność: Jest. Wysyłka 24h Jest. Wysyłka 24h
 • Czas realizacji: Wysyłka 24h
 • Cena netto: 3 901,63 zł / szt. 4 799,00 zł / szt.
 • szt.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Rekomendacja Hi-Fi Class
Link do recenzji

Ricable Invictus Power Reference

Kabel zasilający High Fidelity, idealny do uzyskania maksymalnej wydajności z wysokiej jakości sprzętu. Przewodnik został wykonany z miedzi 7N (czystość 99.99999%). Wtyki zostały wykonane z czystej miedzi.

Często słyszymy, że kultywowanie naszych pasji sprawia, że stajemy się lepsi, a jest to szczególnie ważne, gdy stajemy w bezpośrednim kontakcie z naszą Esencją. Tak samo jest z muzyką... Jako słuchacze dążymy do perfekcyjnej jakości dźwięku, aby zapewnić przestrzeń emocjom, które zaoferować może tylko muzyka, zwłaszcza podczas odtwarzania wydarzeń na żywo w domu.

Referencyjne zasilanie.

Invictus Power był jednym z najdłużej żyjących produktów firmy Ricable, a jego ulepszenie było prawdziwym wyzwaniem, którego realizacja zajęła włoskim inżynierom ponad rok. Głównym celem ulepszenia było poprawienie parametrów akustycznych i zwiększenie kontroli nad elektroniką, bez naruszania filozofii, wyróżniającej model Invictus Power. Rezultat jest naprawdę znakomity, nawet bardziej namacalny niż w przypadku pokrewnego ulepszenia modelu Speaker do modelu Speaker Reference, do tego stopnia, że firma Ricable może z dumą pochwalić się tym nowym artefaktem z dopiskiem - Reference.

Większa wydajność akustyczna jest od razu widoczna, a wyczuwalny w całości krok naprzód, wyróżnia się wyraźnie poprawioną kontrolą oraz czystością dźwięku podczas odsłuchu, z bardziej zdefiniowaną barwą i doskonale scharakteryzowaną sceną dźwiękową. Docenia się również zauważalny krok naprzód w kierunku większej muzykalności utworu, z dobrze szczegółowymi, a jednocześnie lepiej oddzielonymi od instrumentów głosami, a wszystko to z korzyścią dla niesamowitej płynności słuchania, która całkowicie zmniejsza zmęczenie podczas odsłuchów.

Najwyższa ekspresja materiałów

Invictus Power Reference jest szczególnie wyrafinowany, jeśli chodzi o surowce i zastosowane materiały. Integruje wszystkie dotychczas opracowane innowacje R-TEC, [dalej udoskonalane]. Znajdziemy w nim podwójny dielektryk wykonany z nowo opracowanego polimeru o jeszcze lepszej stałej dielektrycznej oraz system Germanium Noise Reduction, który został umieszczony na całym kablu, aby lepiej kanalizować zebrane zakłócenia oraz by precyzyjniej redukować szumy w zasilaniu.

Kolejne ważne ulepszenie tkwi w samym sercu produktu, a mianowicie w tworzących przewodnik 7N MARC 8,4 mm2 - drutach, które pozostają identyczne w przekroju, ale zawierają za to zmniejszoną o 30% średnicę. Mniejszy rozmiar drutów, przy zachowaniu tego samego przekroju, przekłada się na ich zwiększoną liczbę w każdym przewodniku, aż po 1140 pojedynczych nitek miedzi, co zapewnia na całym kablu łączną liczbę 3500 przypadających na przewodnik drutów.

Zwycięska geometria nie jest zmieniana, ale jest poprawiana.

Geometria nowego Invictus Power Reference podąża śladami swojego poprzednika, jednocześnie poprawiając po drodze niektóre aspekty, które są podstawą wysokiej wydajności audio. Potrójne ekranowanie, które dwukierunkowo chroni system przed zakłóceniami, zostało utrzymane bez zmian, ale jest za to bardziej wydajniejsze dzięki wprowadzonemu systemowi RNR (Ricable Noise Reduction Technology). Jak wiadomo, ekranowanie jest jak antybiotyk, czyli zapewnia korzyści, ale i generuje skutki uboczne w sygnale. Dzięki wszystkim interwencjom i zmianą dokonanym w nowym modelu Reference, firma Ricable była w stanie jeszcze bardziej obniżyć pojemność elektryczną i jeszcze lepiej odizolować przewodnik od ekranów, co wciąż zapewnia korzyści, ale i jednocześnie wpływa znacznie mniej niż wcześniej na sygnał elektryczny.

Nawet z czysto estetycznego punktu widzenia nastąpiły zmiany, które podkreślają fenomenalną jakość i wykonanie. Zaawansowane technologicznie podejście do budowy przewodu oraz ekranów (R-TEC), skutkuje rewelacyjnym krokiem na przód. Dodanie znanej technologii RNR (Ricable Noise Reduction) dodatkowo potęguje znakomity końcowy efekt dźwiękowy oraz podkreśla kunszt firmy Ricable w zakresie doboru materiałów. Praca wykonana nad nowym kablem z serii Invictus Reference z pewnością stawia go jako referencyjny punkt odniesienia w krajobrazie kabli zasilających dla High-Endowej elektroniki.

Specyfikacja techniczna:

 • Pojemność: 75 pF/m
 • Rezystancja: 1.62 Ω/km
 • Maksymalne dopuszczone natężenie prądu: 95 A
 • Średnica zewnętrzna: Ø 22 mm
 • Przekrój przewodnika: 8.4 mm² (2 x 4.2 mm²)
 • Konstrukcja przewodników: Skręcone między sobą z izolacją
 • Średnica drutów / pojedynczych nitek miedzi: 0,07 mm
 • Materiał przewodnika: Czysta miedź 7N 99.99999% MARC (Multicore Annealed Ricable Conductor)
 • Geometria: Skręcone przewodniki
 • Izolacja dielektryczna: Podwójny Technopolimer R-TEC (Ricable Technology Construction)
 • Ekranowanie wewnętrzne: Mylar i Aluminium
 • Ekranowanie zewnętrzne: Oplot miedziany OFC o dużym pokryciu
 • Ochrona zewnętrzna: Osłona o wysokiej zwartości z oplotem wykonanym z polietylenu / nylonu
 • Materiał wtyków: Czysta miedź OFC RCCP (Ricable Copper Connector Project)
 • Wtyki: Pozłacane 24-karatowym złotem
 • Cechy wtyków które zapewniają wysoką wydajność: Zintegrowane tłumienie zakłóceń za pomocą wbudowanego Bloku ferrytowego, Korpus monoblokowy z miedzi OFC, Pozłacany specjalną techniką elektrolizy złota / miedzi, Obudowa niemagnetyczna, Wtyczka IEC 10A, Wtyczka Schuko 16A
 • Cechy szczególne: Technologia RNR - Germanium Noise Reduction System

Seria: Invictus
Długość przewodu: 1.5m